6. De competitie stand

Kunstwerk, gemaakt door Janny Lemmers

Competitieweek 24

Kijk je op de telefoon? Houdt hem dan in de breedte om de stand goed te kunnen zien.

Stand Clubcompetitie      
2024 deel 1 
 AchternaamPartijenPuntenVoorTegenSaldo%
1Johan Groeneveld15131901108086,7%
2Ineke Goorhuis7678354385,7%
3Jeannette Verwoerdt5459293080,0%
4Gerard Duteweerd1310162907276,9%
5Marianne Aldewereld4343261775,0%
6Anja Marseille7586711571,4%
7Anny van der Heijden15101511173466,7%
8Wim van Unnik15101591401966,7%
9Johan Brilman22142501787263,6%
10Linze Bos117111882363,6%
11Koos Trotsenburg18111711541761,1%
12Willem van Doorn1691691363356,3%
13Marian Leusink958995-655,6%
14Thea Oonk137125135-1053,8%
15Gerrie Brilman2111204198652,4%
16Lucia Janssen1471401202050,0%
17Jenny Onstenk636456850,0%
18Jan Kleinherenbrink126122122050,0%
19Freddy Goorhuis188166175-944,4%
20Jan Kolthof125104126-2241,7%
21Steven Klein Teeselink156119149-3040,0%
22Riekie Stegeman135119125-638,5%
23Freek Wichers135115132-1738,5%
24Len Postma135105140-3538,5%
25Rineke Rooijers312827133,3%
26Jannie Lemmers312531-633,3%
27Herma Bemer312231-933,3%
28Wimmie Bos725678-2228,6%
29Frits Bouwman826193-3225,0%
30Sylvia Unnik- Marseille215178250-7223,8%
31Jens Osinga13393153-6023,1%
32Marijke Grobben613376-4316,7%
33Lionel Logchies301239-270,0%
34Albert Vink9025117-920,0%
35Ab Slotman000000,0%
36Ans de Bruijn000000,0%
37Edward van Schaik000000,0%
38Gerrie  Meijerink000000,0%
39Isabella Rand000000,0%
40Martin van der Heijden000000,0%
41Theo Abrahamsen000000,0%